Дизайнер створив пуховик з використаних захисних масок

Для збереження екології: італійський дизайнер створив пуховик з використаних захисних масок – фото

Fast Company

З приходом пандемії коронавірусу обов'язковим стало носіння захисних масок. Вони вважаються невід'ємним атрибутом у боротьбі з COVID-19, але разом із цим несуть загрозу екології.

Щоб уникнути цього, італійський дизайнер на ім'я Тобіас Замботті вирішив дати використаним медичним маскам друге життя та створив з них пуховик. Про це повідомляє "Дивогляд "із посиланням на Fast Company

Справа у тому, що захисні маски здебільшого створені з поліпропілену, який має терморегулюючі властивості. Цей матеріал часто використовується для наповнення пуховиків в якості утеплювача. 

Враховуючи це, Тобіас Замботті вирішив створити новий теплий одяг COAT-19, наповнювачем у якому виступлять вже використані захисні маски. 

Для виготовлення одного пуховику потребується близько 1,5 тис масок. Перед використанням вони ретельно дезинфікуються озоновим спреєм. 

"Всупереч тому, що частинки COVID-19 можуть зберігатися в масках лише протягом семи днів, я зберігав їх у запакованому пластиковому пакеті протягом місяця, щоб гарантувати повну відсутність слідів вірусу", – зазначив дизайнер.

Зовнішня частина куртки була створена з водонепроникної плівки.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у херсонському супермаркеті помітили чоловіка, який замість маски одягнув пакет.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ