Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук вперше публічно прокоментував народження первістка – відео

скріншот

З такою заявою артист виступив на своєму музичному концерті

Український виконавець та лідер популярного музичного гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вперше прокоментував народження сина. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал гурту.

Місяць тому Вакарчук вперше став батьком. Його кохана народила співаку сина, якого назвали Іваном. Відомо, що своє ім'я немовля отримало на честь дідуся з боку батька. 

Щоб трохи втихомирити ажіотаж навколо свого особистого та сімейного життя, Вакарчук вирішив публічно висловитися з цього приводу. На своєму музичному концерті артист заявив, що не афішуватиме особисте життя, насамперед, заради того, щоб повноцінно та спокійно виростити сина.

"В українських сім'ях, як і в багатьох інших, батьки намагаються не афішувати особисте життя, щоб дати дітям в перший час повноцінно встати на ноги без зайвої уваги. Я дотримуюся цих традицій, думаю, всі українці мене в цьому розуміють", - сказав Вакарчук.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Святослав Вакарчук поділився чуттєвою історією з дитинства.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ