Пожежа

"Ведемо битву титанів": у Греції спалахнули масові лісові пожежі – відео

Shutterstock

Полум'я за кілька годин встигло поширитися на кілька регіонів

На грецькому острові Евія спалахнули лісові пожежі, які поширилися на ближні території. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC, постраждало понад 200 житлових будинків, а температура повітря в регіоні перевищила 40°C. 

Полум'я утворилося в лісі та за кілька годин встигло поширитися на кілька регіонів, зокрема, Афіни та Олімпію. 

Пожежа вже встигла знищити понад 200 житлових будинків та різних закладів. Зокрема, під загрозою знищення опинився монастир Святого Давида. Ченці відмовляються евакуюватися і перебувають в оточеному полум'ям храмі. Поліція вживатиме певних заходів, в разі, якщо життя людей опиниться під загрозою.

Міністр цивільного захисту Греції зазначає, що це одна з найважчих пожеж, із якою вони стикалися за останній час. Він заявив, що вони наче "ведуть битву титанів". 

Причину вогняного спалаху пояснюють глобальним потеплінням в регіоні. Фахівці припускають, що пожежі триватимуть й надалі і будуть ще більш інтенсивними. За останні майже 2 доби температура повітря районі зросла до 40°C.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Туреччині спалахнули масштабні лісові пожежі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ