Космос

Коли український супутник запустять у космос – експерти

Shutterstock

Ракета SpaceX має доправити український супутник на орбіту вже цього року

За словами начальника відділу наукових досліджень та інновацій Державного космічного агентства Андрія Колесника, запуск у космос українського супутника запланований на грудень 2021 року. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Громадське радіо".

"Всі роботи щодо запуску українського супутника зараз у графіку, а щодо самого космічного апарата і наземного сегмента для керування ним, то графіки були складені кілька місяців тому", – стверджує Колесник.

Фахівець розповів, що наразі уклали всі необхідні угоди, а також всі роботи йдуть за графіком . Затримок немає, а тому він сподівається, що "не буде затримки у пуску ракети SpaceX, яка має доправити український супутник на орбіту".

"За графіком – це грудень цього року. Ми сподіваємося, що графік від SpaceX буде такий, який був запланований", – зазначив начальник відділу наукових досліджень та інновацій Державного космічного агентства.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Джефф Безос здійснив політ у космос на кораблі власної компанії Blue Origin.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ