Control

Геймерам безкоштовно роздають революційну гру Control – як її отримати

remedygames.com

Гравцям пропонують "освоїти паранормальні здібності, модифікувати зброю і мінливу середу, а потім кинутися з боєм в таємничий і непередбачуваний світ"

Онлайн-сервіс цифрової дистрибуції Epic Games Store почав чергову безкоштовну роздачу "таємної гри". Цього разу можна абсолютно безкоштовно отримати Control. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Таємне агентство в Нью-Йорку раптом опиняється у владі потойбічних сил – саме вам належить стати його новим директором і спробувати відновити контроль. У надприродному екшн-шутері від третьої особи від студії Remedy Entertainment вам належить освоїти паранормальні здібності, модифікувати зброю і мінливу середу, а потім кинутися з боєм в таємничий і непередбачуваний світ", – сказано у описі до гри.

Сюжет гри побудований навколо Джессі Фейден. Вона та інші агенти буде розкривати подробиці дивних експериментів і таємниць. Control вийшов близько двох років тому, але досі може здивувати своєю революційною графікою та фізикою.

Роздача гри почалася у четверг, 10 червня, о 18:00, а завершиться 17 червня, тобто через тиждень. Щоб її завантажити вам треба лише зареєструватися в Epic Games Store, завантажити додаток на ПК, а потім додати гру в "Бібліотеку". Гра знаходиться тут. Приємного геймінгу!

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про перші подробиці нової частини Battlefield, а також публікував трейлер гри.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ