Фінал ЛЧ 2020-2021

Фінал ЛЧ: "Челсі" переможець, а Зінченко – найкращий гравець "Ман Сіті" – огляд матчу

@ChelseaFC / Twitter

Українському футболісту не вдалося стримати сліз

У суботу, 29 травня, лондонський "Челсі" у фіналі Ліги Чемпіонів  2020/2021 переміг з рахунком 1:0 "Манчестер Сіті". Матч провели у Порту (Португалія). Про це повідомляє "Дивогляд".

Перший тайм був активним для обох учасників фіналу. Гольові моменти мали Стерлінг ("Ман Сіті"), Вернер ("Челсі) та Хаверц ("Челсі"). Останній міг забити на 37-й хвилині матчу, але українець Олександр Зінченко ("Ман Сіті") завадив німцю відкрити рахунок у матчі.

Тим не менш, вже через п'ять хвилин Хаверц впевнено відкрив рахунок матчу та вивів "Челсі" вперед. Під час другого тайму небезпечних моментів було не багато. На 72-й хвилини лондонський клуб ледве не подвоїв свою перевагу, бо Пулішич вийшов сам на сам з голкіпером, але пробив повз ворота.

Фінальні хвилини були за "Ман Сіті", який намагався перевести матч у додатковий час, проте по-справжньому гольових моментів команда Гвардіоли не створила. Після кінця матчу деяким гравцям обох команд не вдалося стримати сліз, серед яких був український футболіст.

Не дивлячись на прикру поразку "Ман Сіті", для українських вболівальників усе одно є гарна новина – Олександр Зінченко, за версією WhoScored, став найкращим гравцем матчу серед гравців "Манчестер Сіті" – 7.0. Краще нього, за аналогічним рейтингом, у матчі зіграли лише футболісти "Челсі" – Хаверц (8.0), Джеймс (7,71), Канте (7,61) і Маунт (7,52).

Оцінки футболістів за фінал ЛЧ від WhoScored

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що "Вільярреал" переміг "Манчестер Юнайтед" у сенсаційній серії пенальті у фіналі Лігі Європи 2020-2021.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!