ЛДСП від viyar.ua

Переваги кухонних стільниць і підвіконь із ЛДСП – експерти "Віяр"

viyar.ua

ЛДСП від viyar.ua

ЛДСП - один з найпопулярніших матеріалів для стільниць, підвіконь та інших поверхонь. Це бюджетний, недорогий, але дуже привабливий зовні матеріал, який володіє високою довговічністю. А якщо мета стоїть – вкластися в невеликий бюджет, то у ЛДСП і зовсім немає конкурентів: всі інші аналогічні за властивостями матеріали дорожчі в кілька разів.

Що ж таке ЛДСП? Це ламінована деревно-стружкова плита. Її поверхня ламінується і покривається різними шарами, що мають декоративні та захисні цілі. Підсумкова плита не боїться вологи, а служити здатна десятиліттями.

Відмінності ЛДСП і МДФ

Матеріал МДФ теж складається з деревних стружок і тирси, тому у багатьох виникають питання, чим вони відрізняються. Розберемося в цьому.

ЛДСП - дуже міцний матеріал, доступний за вартістю. Використовується в будівництві, в меблевій промисловості. Його переваги: висока міцність на удари, теплоізоляція і звуконепроникність. Дуже широке застосування матеріал отримав для виготовлення кухонних стільниць.

МДФ - це дрібнодисперсна фракція дерева. При його виробництві деревні волокна сушать, потім обробляють за допомогою сполучних речовин. Застосовують екологічно безпечні види клею. Отримані плити відправляють під гарячий прес, де відбувається остаточна сушка і надання матеріалу міцності.

ЛДСП не можна фрезерувати, а для МДФ така можливість є завдяки більш високій щільності цього матеріалу. Ще у цих матеріалів різниться клас емісії. У компанії" Віяр " використовується матеріал з безпечним класом емісії. Додатково плита покривається плівкою, яка захищає від будь-яких шкідливих випарів.

Клас емісії буває наступний:

  • Е0 - емісія до 3 мг на 100 г;

  • E-LE (Extra Low Emission) - випаровування не перевищують 4 мг на 100г;

  • Е1 - не більше 8 мг на 100 г;

  • Е2 - емісія від 10 до 30 мг на 100 г.

ЛДСП від Egger

В інтернет-магазині "Віяр" ви можете знайти плити від австрійського виробника Egger. Це компанія, відома у всьому світі. Всі плити цього виробника повністю безпечні для застосування, вони мають високу якість.

При виробництві використовується до 90% подрібнених і висушених волокон хвойних порід. Повністю відсівається сторонній матеріал, такий як кора дерев, різні забруднення. Обробка проводиться дуже ретельна, після чого матеріал з'єднується зі смолами і відправляється під прес.

Щільність плит досягає 660 кг/куб.м. щоб досягти таких показників, пресування проводиться на холодній сировині і з великими зусиллями.

Особливості ЛДСП плит в каталозі viyar.ua

  1. Немає неприємного запаху. Вміст формальдегіду мінімальний, хлор повністю відсутній.

  2. Стійкість до взаємодії з хімічними речовинами. Тому стільниці та підвіконня з ламінованого ДСП з каталогу магазину можна мити всілякими миючими засобами.

  3. Вологостійкість, яку забезпечує шар меламіну.

  4. Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.

  5. Термостійкість.

  6. Стійкість до механічних пошкоджень.

Застосування

Дуже широке застосування такі плити отримали у виробництві меблів. Вироби виходять міцними і стійкими до всіляких впливів. Різні елементи конструкцій, корпуси для електроніки, фасадні частини: для всього цього матеріал відмінно підходить.

Підвіконня і кухонні стільниці – це варіанти використання, які найбільш повно розкривають функціональність матеріалу. Недорогий і дуже стійкий до всіляких впливів матеріал може прослужити до 50 років. На таку стільницю можна пролити якийсь барвник – і плям не залишиться. Можна поставити квітку. Можна різати щось без використання дошки: подряпин не буде.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ