Куди поїхати на вихідних: топ-5 локацій неподалік Києва

На дворі з кожним днем теплішає, все розквітає та створює справжній весняний настрій. У цей період дуже важко всидіти вдома. Та й навіщо, якщо можна зібратися родиною, або друзями та виїхати на зустріч веселим вихідним. 

Щоб у вас не виникало питання, які локації відвідати цього разу – "Дивогляд" підготував підбірку п'яти цікавих місць, де ви цікаво проведете свій час.

Київське водосховище

Київське море
Київське море
Фото: dobovo.com

Це місце більш відоме під назвою "Київське море". Неймовірна природа, ліс та морське повітря подарують вам справжнє відчуття весни та тепла. До речі, там є окремі зони для пікніку. То, чому б не поїхати туди із наметами?

Кіностудія в Ніжиловичах

Кіностудія в Ніжиловичах
Кіностудія в Ніжиловичах
Фото: yaroslavbulda/Instagram

Якщо ви колись мріяли потрапити на знімальний майданчик – їдьте у Ніжиловичі! Ви не тільки поринете у світ кінематографії 18-19 століть, але й побачите велику історію його становлення та розвитку.

Парк "Феофанія"

парк Феофанія
парк Феофанія
Фото: feofaniya.kiev.ua

Одним з найпопулярніших парків вважають саме "Феофанію". Велика територія, що розташована посеред лісу, вразить і дорослих, і дітей. Якщо ви зберетеся відвідати це місто – візьміть із собою булочку, печиво, або спеціальний корм, оскільки у парку є велике озеро, у якому живуть качки та лебеді.

Маєток Раковичів у Соколівці

Маєток Раковичів у Соколівці
Маєток Раковичів у Соколівці
Фото: ukrainaincognita.com

Якщо ви плануєте прогулятися територією, на якій розташовано маєток, то будьте готові перенесетеся на 100 років у минуле. Садиба графині Уварової є справжньою пам'яткою, яка розташувалась посеред величезного саду. 

Раніше будівлю використовували як школу з кінотеатром, а сьогодні вона є музеєм історії Ворзеля.

Бучанський парк

Бучанський парк
Бучанський парк
Фото: tripfoodmania.com

Шукаєте місце, де можна було б покататися на велосипеді, або просто гарно провести весь день? Рушайте у Бучу! Величезна територія парку дозволить вам насолодитися природою, послухати спів птахів і навіть відвідати мотузковий парк. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав скільки українці відпочиватимуть у травні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше