Курорт

У яких країнах можна купити громадянство – список

Shutterstock

Серед них є популярні курорти

Багато людей бажають змінити громадянство та почати життя в іншій країні, але не всім відомо про існування країн, які дозволяють це зробити на відносно легких умовах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Independent.

Мальта

Għajn Tuffieħa
Għajn Tuffieħa
Фото: imagesef

Для цього громадянства є потреба у державному пожертвуванні у розмірі €650 тис (близько 21,8 млн грн), інвестиціях у розмірі €150 тис (близько 5 млн грн) в держоблігації Мальти на 5 років, а також у придбанні будинку на головному острові, вартість якого починається від €350 тис (близько 11,7 млн грн).

Окрім цього, можна на 5-річний термін взяти в оренду нерухомість не менше ніж за €16 тис (близько 537 тис грн) в рік.

Кіпр

Отримати кіпрське громадянство можна всього за 56 днів. Для цього треба вкласти €2 млн (близько 67 млн грн) у нерухомість, купити державні облігації, придбати банківський депозит в кіпрському банку або інвестувати у нову компанію. Кандидат також має володіти будинком на Кіпрі, вартість якого починається від €500 тис (близько 16,7 млн грн).

Молдова

Нова програма отримання громадянства передбачає пожертвування €100 тис державі (близько 3,3 млн грн) або інвестицію у розмірі €250 тис (близько 8,3 млн грн) в затверджену нерухомість.

Туреччина

Туреччина
Туреччина
Фото: Shutterstock

Аналогічна схема була запущена цією країною у 2017 році. Охочий має інвестувати турецьку ліру в еквіваленті $250 тисяч (близько 7 млн грн) в нерухомість і зберігати її за собою протягом 3-річного терміну.

За межами Європи

Стати громадянином іншої країни на схожих умовах також можна у Сент-Кітс і Невіс, Домініці, Гренаді, Антигуа і Барбуді, Сент-Люсії і Вануаті.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, куди можна поїхати навесні та влітку 2021 року.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ