Якість продуктів

В Україні з'явився стартап, який допомагає покупцям дізнатися про якість продуктів: чому до нього приєднуються відомі компанії

mc.today

"Спочатку ресторани відкрили свої кухні - і це стало правилом хорошого тону. Тепер двері повинні відкрити виробництва"

Нещодавно в Україні з’явився стартап Virobnik.ua, який, за словами розробників, дозволяє українцям самостійно побачити, із чого зроблені продукти харчування. Про це пише MC.today.

"Якщо покупець цікавиться якістю якогось товару, то може зайти на сайт проекту і подивитися коротке відео, в якому команда Virobnik.ua розповість всю правду про виробництво. Кожен може побачити, як і з чого роблять продукт, а потім купити його без страху за своє здоров'я", - йдеться у статті.

У розробці проекту взяли участь професійні журналісти, експерти у сфері захисту прав споживачів і активісти. За короткий час до нього приєдналися українські і міжнародні бренди, серед яких: корпорації Danone, "Біосфера", "СтудіоПак" та інші.

Як повідомляється в матеріалі, правила проекту одні для всіх - винятків не буває. Відео-ролик відповідає на п'ять головних питань:

1. Хто робить продукт?

2. Де його виробляють?

3. Яку сировину використовують?

4. В яких умовах зберігають продукт?

5. Як перевіряють його якість?

Крім того, всім товарам, які пройшли перевірку, Virobnik.ua пропонує нанести на упаковку QR-код з швидким посиланням на відео. Хоча великим компаніям складно міняти дизайн, вони на це йдуть. Наприклад, це зробив Danone на одному зі своїх популярних йогуртів.

Як повідомляють автори проекту, їхня мета - покращити рівень знань українців про продукти, досягти довіри між брендами і покупцями, виключити фальсифіковану продукцію з продажу та позбавити від стресу при здійсненні покупок.

"Спочатку ресторани відкрили свої кухні - і це стало правилом хорошого тону. Тепер двері повинні відкрити виробництва. Прозорість стала світовим трендом. Багато українських і міжнародні бренди вже розуміють, що довіра покупців - це їхня перевага", - розповідає натхненник проекту, переможець конкурсу ООН і ЄС на створення кращого журналістського матеріалу з тематики - захист прав споживачів, Віталій Єрмак.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ