Юрген Клопп

Тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп пропустив поховання матері через COVID-19

Shutterstock

"Вона значила для мене все"

Головний тренер англійської футбольної команди "Ліверпуль" не зміг відвідати поховання мами, що обумовлено чинними в Німеччині карантинними правилами. Про це повідомив Sky Sports.

Відомо, що туристи з Великої Британії та інших країн, де зафіксували мутований штам COVID-19, не можуть зараз відвідати Німеччину. Однак, це правило має певні винятки, які відносяться до Клоппа.

Людина, яка втратила близького, може відвідати цю країну, проте є потреба в здачі тесту і самоізоляції на 10 днів. Аналогічні дії мають бути виконані після повернення до Великої Британії.

Саме тому тренер не мав можливості вчасно відвідати Німеччину. Зазначимо, що мама Юргена покинула світ у 81-річному віці, а її поховання відбулося 9 лютого.

"Вона була для мене всім. Вона була справжньою мамою в кращому сенсі цього слова. Як християнин, я вірю, що вона зараз у кращому місці, але важко, що через відомі обставини я не зміг попрощатися з нею", – дав коментар Клопп.

В останній раз матір і син бачилися під час її минулого дня народження. "Ліверпуль" підтримав свого тренера у Twitter.

"Ти ніколи не будеш один, Юрген", – сказано в повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що зірковий гравець NBA потрапив у скандал із ефектною блондинкою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ