Роналду

Роналду допоміг "Ювентусу" помститися "Інтеру" – відео

@juventusfc / Twitter

Португальська зірка продовжує засмучувати суперників туринського клубу

В першому матчі півфіналу Кубка Італії "Ювентус" отримав перемогу над "Інтером" з рахунком 2:1. Огляд матчу опублікував YouTube-канал Seria A.

Цей матч грали на стадіону "Інтера" – "Джузеппе Меацца", тому не дивно, що господарі більш впевнено почали цей матч. Вже на 9-й хвилині голеадор Лаутаро Мартінез ("Інтер") відкрив рахунок матчу і забив голкіперу Буффону ("Ювентус").

Однак міланська команда втримувала перевагу всього протягом 17 хвилин. Куадрадо ("Ювентус") впав у штрафній команди суперника і заробив пенальті, який на 26-й хвилині майстерно реалізував Роналду.

Вже на 35-й хвилині найкращий бомбардир в історії футболу Кріштіану скористався помилкою захисника "Інтера" і забив другий м’яч "Ювентуса", який став у вирішальним у цьому матчі.

Перемога стала своєрідною помстою за поразку від "Інтера" з рахунком 2:0 в рамках Чемпіонату Італії, котра відбулася 17 січня цього року.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Маліновський знову став одним із героїв «Аталанти».

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!