Морімото

Чоловік заробив $280 тис за послуги з "нічогонеробства" та написав про це книжку

Twitter

Також він видав про це книжку

Мешканець Токіо Седзі Морімото зібрав понад $280 тисяч за кілька років завдяки послугам з "нічогонеробства" та навіть написав про це книжку. Про це пише India Times. 

Зазначається, що 37-річний чоловік має вчений ступінь з фізики, а у 2018 році вирішив покинути роботу у видавництві. 
"Пропоную себе в оренду як людина, яка не робить нічого. Вам складно самостійно зайти в магазин? Бракує гравця у вашій команді? Вам потрібен хтось, хто займе для вас місце? Я не можу робити нічого, крім елементарних речей", – написав Морімото в Twitter. 
Спочатку він пропонував свої послуги безкоштовно, однак клієнтів було стільки, що йому довелося встановити ціну за свої послуги, аби обмежити кількість замовлень. 
 
За словами Морімото, він готовий за $96 "їсти, пити та давати прості поради". За кілька років японець зібрав близько трьох тисяч клієнтів. Так, він супроводжував клієнтів на обідах та процесах розірвання шлюбу, робив фото людям в Instagram та ловив метеликів в парку. 
 
Один клієнт винайняв його, аби розповісти про скоєне вбивство, а інший попросив відвезти його на місце події суїциду. 
 
Зрештою, за кілька років Морімото заробив понад $288 тисяч та видав книжку про свій кар'єрний шлях. Також він став популярним і у соцмережі Twitter – на акаунт чоловіка підписані 270 тисяч користувачів. 
 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ