Батько з дівчинкою

Сама удома: 12-річна дівчинка врятувала свій будинок від грабіжників

WNCT

Школярка вдарила злочинця дверима в обличчя

Дівчинка з американського міста Вудленд дала відсіч грабіжнику, який вдерся до її оселі. Про це пише WNCT 9.

18 грудня 12-річна Найлетта Лінкольн була вдома сама. Вона почула шум та подумала, що хтось стукає у двері. 

"Я була у навушниках і почула гучні звуки. Коли я зняла їх, я зрозуміла, що хтось дійсно намагається вдертися до будинку", – розповідає вона. 

Лінкольн вхопила бейсбольну биту та пішла до вхідних дверей. Вона побачила зламаний замок та те, як невідомий чоловік намагався зайти до оселі. На секунду злочинець зупинився та сказав: "Впусти мене". 

"Я закричала та вдарила його дверима в обличчя. Я була сильно перелякана, але знала, що він не має зайти, і мені потрібно захищати мій дім. Я не хотіла помирати. Я не хотіла, аби він щось вкрав. Тому і захищалася", – розповідає Найлетта. 

Правоохоронці, які перебували поруч, помітили злочинця перед дверима будинку Лінкольнів та заарештували його. Цього ж чоловіка заарештовували і у листопаді після того, як він порпався у смітті 

"Я пишаюся нею. Вона мій маленький латино-ірландський вікінг. Він обрав не той дім з більш суворою 12-річною дівчинкою, ніж я",– прокоментував батько Найлетти. 

Раніше винахідлива жінка збісила грабіжників завдяки додатку Tesla. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ