Кредит

Як отримати швидкий кредит у тривале розстрочення

freepik.com

Поради від експертів

Матеріал розміщено на правах реклами

Поки банки урізають кредитний ліміт та посилюють умови отримання коштів, мікропозики завдяки лояльності і технологічності займають все більшу частку ринку, повідомляють у компанії MyCredit.

Компанія пропонує швидкий кредит онлайн на картку, який можуть отримати студенти, пенсіонери, жінки в декреті, щоб витратити гроші на найнеобхідніше. МФО не вимагають майно в заставу та не просять звіти про витрати. Відсоток схвалень високий — 4 з 5 заявок отримують позитивний результат. А зараз клієнтам доступні ще й мікропозики на тривалий термін — до 64 днів.

Поради від експертів MyCredit

  • Тривала розстрочка: як отримати?

Стандартні умови мікрофінансових установ — сума до 6000 гривень на термін до 30 днів. Погашати кредит потрібно одним платежем до дати, зазначеної в договорі. Це зручно, коли потрібні гроші до зарплати. Небанки лояльні до клієнтів: якщо немає змоги своєчасно погасити борг, можна оформити пролонгацію, сплативши відсоток за користування кредитом.

  • Що робити, коли потрібна велика сума, а одним платежем погасити її немає можливості?

Оформити швидкий кредит в тривалу розстрочку і поетапно його сплачувати. Це нова послуга, яку почали пропонувати фінансові установи, зокрема компанія MyCredit.

При довгостроковому кредитуванні сума боргу ділиться на 4 рівних платежі, які сплачуються раз на 16 днів. Термін кредиту — 64 дні. У MyCredit підкреслюють, що обов'язкові платежі не б'ють по сімейному бюджету: їх зручно підв'язати під аванс і зарплату, які також нараховуються двічі на місяць.

Для довгострокової позики в компанії діє знижена відсоткова ставка — 1,6% в день (замість стандартних 1,99% при позиці на 30 днів). На практиці виплати по кредиту обходяться дешевше: постійні клієнти можуть використати промокод на знижку до 60%, який можна знайти в розсилках та соцмережах.

  • Трохи про цифри

Зрозуміліше стане на прикладі: скажемо, вам потрібно 5000 гривень на 64 дні. Щоденний відсоток — 1,6%, сума обов'язкового платежу складе 2140 гривень. Якщо скористатися знижковим промокодом на 50%, для повного погашення боргу потрібно зробити чотири виплати по 1695 грн.

В компанії MyCredit запевняють, що взяти швидкий кредит на картку в інтернеті в тривалу розстрочку так само просто, як звичайну позику:

  • на сторінці кредитного калькулятора пересуньте бігунок на позначку 64 дні,
  • виберіть потрібну суму,
  • натисніть "Отримати гроші".

Далі йде стандартна процедура заповнення анкети — вручну або через BankID.

Кредитний експерт Альбіна Марченко роз'яснює принципи оформлення заявки: "Ми намагаємося, щоб отримання кредиту в MyCredit було максимально простим для клієнта: не просимо залишити в заставу коштовності, авто, інше майно, не вимагаємо довідку про доходи. Щоб отримати позику, потрібні паспорт, ІПН, картка українського банку. На роботу з сервісом потрібно 15 хвилин, гроші перераховуються на карту після схвалення запиту".

У MyCredit нагадують ,що найголовніша перевага довгострокового кредиту — наявність графіку погашення боргу. Коли немає змоги розрахуватися з кредитором, важливо уникнути прострочень, додаткових запозичень та пені. Рівні платежі не б'ють критично по сімейному бюджету, а з промокодом виходить зовсім невелика переплата. Взяти кредит онлайн на карту в https://mycredit.ua/ по інтернету можна на суму 6000 гривень при першому зверненні. Якщо не допускати прострочень, кредитний ліміт збільшиться до 12000 гривень.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ