Спойлер

Чому спойлери до фільму сприяють великим касовим зборам – дослідження

Shutterstock

Для цього спеціалісти проаналізували касові збори фільмів, випущених з січня 2017 по грудень 2017 року

Американські дослідники проаналізували, чи шкідливі спойлери до фільмів для касових зборів. Результат здивував усіх. Про це пише Phys.org. 

Група експертів дослідила щоденні касові збори фільмів, які випустили з січня 2017 по грудень 2017 року у США. Потів вони зіставили їх з оглядами на найпопулярнішій платформі IMDb для перегляду фільмів у країні. Також дослідники створили спеціальний метод вимірювання інтенсивності спойлерів до кіно та ступеня невизначеності. Як виявилося, вона позитивно впливає на касові збори. 

"Якщо потенційні глядачі не впевнені в якості фільму, їм допоможе прийняти рішення пов’язана з сюжетом стрічки інформація, що міститься в рецензіях", — пояснює Джозеф Рю, один з авторів статті.

За словами експертів, позитивний ефект від спойлерів краще видно на фільмах з помірними рейтингами. Дослідники радять платформам з оглядами фільмів публікувати спойлери, однак попереджувати про це читачів. 

Раніше експерти назвали найдорожчі серіали HBO. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ