Що подивитися в кінотеатрі у жовтні: головні прем'єри місяця

Жовтень обіцяє зацікавити глядача розмаїттям жанрів у кіно, а також довгоочікуваними екранізаціями популярного детективу Аґати Крісті та вічної класики Чарльза Діккенса

Головне – знайти час, аби провести його цікаво та корисно за переглядом новинок кіно!

Авангард 

Жанр: бойовик, кримінал 

Дата виходу: 1 жовтня 

У Великій Британії група найманців "Арктичні вовки" викрадає китайського бізнесмена і його доньку. Єдина надія на порятунок заручників — міжнародна таємна охоронна компанія "Авангард", що має на озброєнні усі новітні досягнення науки й техніки.
 

Сімейка Бігфутів 

Жанр: мультфільм, пригоди 

Дата виходу: 1 жовтня 

Історія незвичної сімейки, голова якої – справжній Бігфут. Його син підліток розуміє мову тварин та птахів. Одного разу світ опиняється на порозі справжньої катастрофи. Щоб урятувати його, родина повинна згуртуватися, а на допомогу їм прийдуть чарівні лісові мешканці.
 

2067 

Жанр: фантастика

Дата виходу: 1 жовтня 

Після глобальної зміни клімату люди на Землі виживають, використовуючи штучний кисень. Бурильник тунелів Ітан сподівається врятувати дружину, яка страждає від невідомої хвороби, що охопила все населення планети. Йому випадає місія: використовуючи технологію переміщення в часі, вирушити в новий незвіданий світ, щоб знайти ліки для порятунку людства.

Історія Девіда Копперфілда 

Жанр: пригоди

Дата виходу: 8 жовтня 

Історія Девіда Копперфілда починається у Лондоні, де змішались великі гроші, модні райони, підприємці, шахраї та лихварі. Хлопець пройшов шлях від нікому не потрібного безбатченка до відомого письменника, він усього досяг сам і був готовий на безумства заради кохання. 

Гніздо

Жанр: драма

Дата виходу: 15 жовтня  

Сюжет фільму розвивається в 1980-х роках і розповідає про Рорі, амбітного підприємця і колишнього брокера, який переконує свою дружину-американку Еллісон та їхніх дітей залишити зручності американського передмістя і вирушити в його рідну Англію. Отримавши можливість повернутися в стару фірму, Рорі хапається за неї і бере в оренду давній особняк, де є місце, щоб побудувати стайню для коней Еллісон. Але незабаром обіцянка нового чудового життя дає тріщину й парі доводиться поглянути в обличчя небажаній правді, що ховається під видимою поверхнею їхнього шлюбу.

Капоне

Жанр: драма, біографія, кримінал

Дата виходу: 15 жовтня

Події фільму покажуть сумнозвісного гангстера Аль Капоне на 47-му році життя, який після десятиліття у в'язниці починає страждати від деменції та має справу з примарами свого жорстокого минулого.
 
 

Фортеця Хаджибей

Жанр: історія, бойовик, пригоди

Дата виходу: 15 жовтня

Козак Андрій має передати важливу інформацію у Стамбул. Для цього йому треба визволити з темниці батька своєї коханої — турецької красуні Фатіми. Молоді люди відважуються на ризиковану авантюру. Українське кіно вкотре доводить, що воно варте уваги глядачів!

Смерть на Нилі

Жанр: детектив, кримінал, драма

Дата виходу: 22 жовтня 

Бельгійський детектив Еркюль Пуаро вирушає у відпустку в Єгипет для круїзу річкою Ніл. Однак відпочинок швидко перетворюється на жахливі пошуки вбивці, коли медовий місяць ідеальної пари трагічно уривається. Це історія неприборканої пристрасті та сильних ревнощів, яка розвивається на тлі епічних ландшафтів: широкі пейзажі пустелі та величні піраміди Гізи. Стрічка показує космополітичну групу бездоганно одягнених мандрівників у зловісних поворотах подій, щоб утримати увагу глядачів аж до шокуючої фінальної розв'язки.

Тихе серце 

Жанр: драма

Дата виходу: 29 жовтня 

Лілі і Пол запрошують своїх рідних у свій пляжний будиночок для останніх зборів, після того як Лілі вирішує завершити свою довгу битву з бічним аміотрофічним склерозом. Пара планує святковий вікенд, але його настрій незабаром змінюється, коли невирішені проблеми між Лілі та її дочками Дженніфер і Анною виходять назовні.

Раніше Дивогляд розповідав про головні серіальні прем'єри жовтня. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше