Ремонтують дорогу перед приїздом Зеленського

Тепер замість ям горбочки: на Житомирщині дороги латали вночі перед приїздом Зеленського – відео

Кадр із відео

Традиційно дороги починають ремонтувати лише в останній момент

Президент Володимир Зеленський продовжує своє турне містами України перед місцевими виборами. А регіональні комунальники продовжують згадувати про найбільші ями на дорогах в останню ніч перед візитом президентської делегації.

Не стало винятком селище Озерне на Житомирщині. Там асфальтоукладники ремонтували дорогу у ніч на вівторок, 8 вересня, бо вже вдень по цих дорогах мав проїхати президент. Відео ремонту дороги опублікував очевидець у фейсбук-спільноті "Здрастуй, Озерне".

На ролику видно, що каток розкатує покриття просто по піску. У коментарях місцеві мешканці відмічають, що тепер замість ям на тій дорозі з'явилися горбики.

Нагадаємо, на початку вересня у селищі Пісочина під Харковом комунальники перед приїздом Зеленського вирішили не лише вночі поремонтувати дороги, а й пофарбували пеньки.

За два місяці перед місцевими виборами президент Зеленський активно їздить регіонами України. Під час його виступів неодноразово помічали символіку правлячої партії "Слуга народу". Комітет виборців України вже звинуватив президента в агітації за свою політсилу за кошти державного бюджету.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ