Джонатан Чеплеча

Придавлений деревом чоловік 4 дні їв жуків і пив власний піт, щоб вижити

gofundme.com

Сила волі і жага до життя можуть робити неймовірні речі

В американському місті Редвуд-Фолс, штат Міннесота, шкільний учитель вижив після того, як чотири дні провів наодинці під деревом, яке привалило його. Про це пише Star Tribune.

59-річний Джонатан Чеплеча хотів спиляти дерево на своїй ділянці за допомогою бензопили. Однак стовбур упав на чоловіка і притиснув йому ноги. Джонатан не міг вибратися, у нього не було телефону, щоб покликати на допомогу, а його криків ніхто не чув, оскільки він живе один.

Чоловікові довелося харчуватися рослинами і жуками, очікуючи порятунку. А спрагу він вгамовував власним потом і дощовою водою.

Лише через чотири дні (загалом майже 100 годин) Джонатана знайшла колишня дружина. На той час школа, де він працює, також звернулася в поліцію і повідомила про його зникнення.

Рятувальники розповідають, що у 9 з 10 таких випадків людина б померла, однак цей чоловік вирішив жити. Їм знадобилося дві години, щоб звільнити потерпілого з-під дуба.

Обидві його ноги були зламані, а ступні сильно пошкоджені. Зараз Чеплеча переніс дві операції. Лікарям вдалося врятувати йому ноги, однак він може втратити частину правої ступні.

Нагадаємо, у 2010 році вийшов художній фільм "127 годин", який розповідав реальну історію альпініста Арона Ралстона, який майже 5 днів пролежав у горах, придавлений валуном, після чого сам собі ампутував руку, щоб звільнитися.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ