New York Post

New York Post назвав Київ російським містом

eblanding.com

Текст статті виправили лише через добу

Авторитетне американське видання New York Post відзначилося непрофесіоналізмом, помилково назвавши Київ російським містом.

2 вересня на сайті видання було опубліковано новину про жінку, яка вийшла на крило літака у київському аеропорту "Бориспіль".

"Цій перегрітій жінці не терпілося зійти з рейсу в Росії, тож вона вийшли охолонути на крилі", – було написано у новині. При цьому далі зазначається, що події відбувалися на літаку Українських міжнародних авіаліній у Києві.

New York Post назвав Київ російським містом
New York Post назвав Київ російським містом
Фото: скріншот

Текст статті виправили лише через добу.

Крім того, видання використало колишній варіант англомовного написання назви української столиці – Kiev, а не той, який нині просувають влади України – Kyiv.

У червні 2019 року рада США з географічних назв вирішила змінити правило написання Києва в міжнародній базі. Варіант написання української столиці був змінений з Kiev на Kyiv.

Нагадаємо, на початку тижня в "Борисполі" одна із пасажирок літака після посадки вийшла через аварійний вихід і прогулялася крилом літака. Жінка не змогла пояснити свого вчинку, однак відомо, що вона не перебувала у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ