Девід Блейн

Ілюзіоніст Блейн пролетів годину над пустелею за допомогою гелієвих кульок

прінт-скрін з відео

До цього трюку чоловік готувався протягом 10 років

Американський ілюзіоніст Девід Блейн здійнявся у повітря на висоту понад 7 тисяч метрів за допомогою 52 наповнених гелієм куль. Згодом на землю чоловік спустився парашутом. Трансляція трюку під назвою "Вознесіння" велася у прямому ефірі на YouTube-каналі ілюзіоніста.

Блейн виконував трюк вдень, аби пролетіти над пустелею штату Аризона. Протягом години польоту Девід перемовлявся зі своєю командою та дочкою. Трюк чоловіка фільмували камери, закріплені на кулях.

Після підняття на необхідну висоту Блейн відстебнув від себе зв'язку куль, розкрив парашут, а потім успішно приземлився на землю.

47-річний ілюзіоніст готувався до трюку протягом 10 років. За цей час він стрибнув з парашутом близько 500 разів і отримав ліцензію на управління повітряною кулею. Також Блейн пройшов навчальне тренування з правильного дихання при низькому рівні кисню. 

Після народження доньки ілюзіоніст відмовився від ризикованих трюків, однак "Вознесіння" – це "більше про красу".

Девід Блейн – один з найвідоміших сучасних американських ілюзіоністів. Він почав практикувати вуличну "магію" з 1997 року. Протягом своєї кар'єри артист показав незвичайні трюки, серед яких "поховання" живцем у пластиковому контейнері, заморожування під льодом, 44-денне ув'язнення без їжі в ящику над поверхнею річки та затримка дихання на 17 хвилин і 4 секунди.

Раніше 5.UA розповідав про трирічну дівчинку, яку віднесло в небо повітряним змієм.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

 

 

 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ