Екомісто в Малайзії

У Малайзії збудують екомісто майбутнього на трьох штучних островах

Deezen

Кожен з островів зможе розмістити до 18 тисяч мешканців

Команда архітекторів від компанії BIG презентувала проєкт міста майбутнього BiodiverCity, який планують розташувати в малайзійському штаті Пінанг. Про це повідомляє Dezeen.

Компанія збудує три штучні острови біля північно-західного узбережжя півострова Малакка. 

Мета проєкту – заснувати місто, що сприятиме сталому економічному розвитку та процвітанню культури. Разом із цим компанія захищатиме біорізноманіття прибережних зон.

Екомісто
Екомісто
Фото: Deezen

Кожен з островів зможе розмістити 15-18 тисяч мешканців. Їхнє життя в екомісті залежатиме від місцевих водних ресурсів, поновлюваних джерел енергії й утилізації відходів.

Будівлі в місті створять із використання бамбука, малайзійської деревини та "зеленого бетону" з перероблених матеріалів.
 
Екомісто
Екомісто
Фото: Deezen
 
Поблизу домівок та районів знаходитиметься мережа екокоридорів, які будуть використовуватися як заповідники та парки для підтримки біорізноманіття.

"BiodiverCity стане новим стійким глобальним напрямком, де забезпечений культурний, екологічний і економічний ріст, де і люди, і природа співіснують в одному з найбільш біорізноманітних місць на планеті на південному березі острова Пінанг", – розповіли в компанії BIG.

Раніше в Малайзії хлопець два місяці сидів на карантині і в його черевиках завелися пташенята.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ