ЛГБТ-потяг

У Британії запустили перший потяг, де лише ЛГБТ-працівники

Pink News

Усередині салону знаходитимуться тематичні плакати із розповідями та інформацією щодо ком'юніті 

У Великій Британії запустили перший потяг Pride, в екіпажі якого працюватимуть лише ЛГБТ-працівники. Про це пише Pink News.

Прайд-потяг на 11 вагонів випустила компанія Avanti West Coas. Дизайн потяга виконано у кольоровій гамі веселкового прапора ком'юніті. Усередині салону знаходитимуться тематичні плакати із розповідями та інформацією щодо спільноти. 

"Бути частиною першого британського ЛГБТ+ екіпажу є ознакою тих кроків, які ми робимо на шляху до більш всебічного, різноманітного та рівноправного суспільства. І я з гордістю беру участь у цьому сьогодні", − поділився враженнями керівник потяга Пол Остін.

Виконавча директорка Avanti West Coast Сара Коплі задоволена бути причетною до роботи над потягом, що репрезентує ЛГБТ-спільноту.

ЛГБТ-потяг
ЛГБТ-потяг
Фото: Pink News

"Потяг є символом прихильності компанії до різноманітності, а бути гордими (pride) потрібно не лише раз на рік, а щодня", – коментує Коплі. 

Британці матимуть можливість взяти участь у конкурсі на найкращу назву для залізничного транспорту. Переможця оберуть у жовтні. 

І поки у Великій Британії суспільство робить кроки до рівності, в Україні партія "Слуга народу" оприлюднила законопроєкт щодо "пропаганди гомосексуалізму та трансгендеризму". 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ