Чоловік катається на акулі

Чоловік прокатався на гігантській акулі – відео

@alalwaniabdulla / Newsflash

Частина глядачів відзначила хоробрість чоловіка, а дехто засудив його за жорстоке поводження із твариною

Житель Саудівської Аравії прокатався на спині найбільшої акули у світі в Червоному морі. Шокуюче відео публікує Daily Mail.

На записі видно, як чоловік на ім'я Закі Аль-Сабах стоїть на краю човна, навколо якого плаває кілька китових акул. Коли одна з акул наблизилася до човна, чоловік стрибнув на неї та вхопився за спинний плавець. Акула не відреагувала на дії людини, але зупинилася.

За цим видовищем спостерігали кілька інших чоловіків, які були на човні. Відео активно поширилося в соцмережах Саудівської Аравії. Деякі користувачі похвалили Аль-Сабаха за його хоробрість, однак інші засудили дії чоловіків.

"Слава богу, ми знаємо їхні імена. Сподіваюся, їх заарештують і притягнуть до відповідальності за їхню безрозсудну поведінку", – написав один із користувачів.

"Повністю згоден. Вони повинні понести відповідальність. Один ідіот стоїть на спині черепахи, коли та відкладає яйця, на наступний день цей хлопець катається на китовій акулі, яка мирно пропливає повз, і лякає її. Вони руйнують природу", – зазначив інший глядач.

Китові акули – найбільший вид акул, які важать майже 20 тонн і досягають довжини в 12 метрів або більше. Вони харчуються планктоном і, попри свої розміри, безпечні для людей. Відомо багато випадків, коли дитинчата акул граються із аквалангістами.

За даними WWF, ці тварини перебувають під загрозою зникнення через попит на м'ясо, плавники і жир. На цих акул продовжують полювати в деяких частинах Азії, зокрема на Філіппінах.

Нагадаємо, торік у Гренландії знайшли акулу віком 500 років. За словами науковців, це найстаріший із нині живих видів хребетних на планеті.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ