Хлопчик два роки ходив із деталлю Lego у носі

Хлопчик знайшов загублену деталь Lego у своєму носі через два роки

nzherald.co.nz

Батьки думали, що деталь давно потрапила у шлунок і вийшли природнім шляхом

На багатьох дитячих іграшках є рекомендація не дозволяти самостійно гратися ними дітям віком до трьох років. Та іноді старші діти теж можуть щось втнути.

У Новій Зеландії з носа семирічного хлопчика випала деталь конструктора Lego, яку він засунув туди два роки тому. Про це пише New Zealand Herald.

Батьки Саміра Анвара розповіли, що у 2018 році під час гри хлопчик випадково засунув собі і ніздрю маленьку деталь конструктора. Після невдалих спроб дістати її самостійно батьки привезли хлопчика в лікарню. Лікар також не зміг дістати частинку, але він заспокоїв батьків, що рано чи пізно пластик потрапить у травний тракт і вийде з організму природним шляхом.

"Відтоді син жодного разу не скаржився на біль у носі. Ми думали, що все обійшлося", – розповіли батьки хлопчика.

Хлопчик два роки ходив із деталлю Lego у носі
Хлопчик два роки ходив із деталлю Lego у носі
Фото: nzherald.co.nz

Через два роки Самір, нюхаючи свіжоспечені кекси, відчув неприємні відчуття в ніздрі. Хлопчик подумав, що вдихнув носом крихти і тоді батьки запропонували йому висякатися. Та всі були шоковані, коли побачили на серветці деталь конструктора.

Раніше 5.UA розповідав про школяра із Одеси, який склав понад 170 мініатюр із Lego і претендує на місце в Книзі рекордів Гіннеса.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ