Поліцейське авто Рентона

У США поліцейські зупинили автовикрадача, а той украв їхню машину

Patch/Neal McNamara

Поліцейським самим довелося звертатись у поліцію

В американському місті Рентон, штат Вашингтон, поліцейські потрапили у прикру ситуацію. Вони затримали підозрюваного у викраденні автомобілів, а той узяв і вкрав їхню власну машину. Про це пише King 5.

Поліцейські побачили підозрюваного на місцевому авторинку і вирішили затримати його. Вони вийшли з патрульного авто, закрили його, але двигун залишили ввімкненим, адже це передбачено стандартною процедурою.

Коли правоохоронці підійшли до чоловіка, той відмовився відповідати на питання і почав тікати. А вже за кілька хвилин поліцейські надіслали сигнал своїм колегам і повідомили, що їхню машину викрали.

Однак зловмисник не врахував того, що всі поліцейські авто оснащені GPS-маячками і їх легко відстежити. Тому викрадену машину знайшли вже через пів години у Сіетлі. А за кілька кварталів знайшли і самого викрадача. Зараз він заарештований і перебуває під вартою.

Раніше Дивогляд 5.UA розповідав, як у Києві шахраї викрали ціле приміщення поліції.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ