Зловмисник і його Porsche 911 Turbo

Американець розплатився за Porsche роздрукованим на принтері чеком

Walton County Sheriff's Office

Елітний суперкар коштує 139 тисяч доларів

Винахідливий мешканець американського штату Флорида отримав елітний автомобіль, не маючи при цьому грошей. Про це пише LADbible.

42-річний Кейсі Вільям Келлі придбав Porsche 911 Turbo за 139 200 доларів в офіційному дилерському салоні, розплатившись підробленим чеком. Продавці зрозуміли, що чек несправжній, лише після того як покупець поїхав.

Вже наступного дня зловмисник спробував провернути той же трюк у магазині елітних годинників. Він хотів придбати три годинники Rolex, пред'явивши чек на 61 500 доларів. Та цього разу продавці відмовилися віддавати товар, поки не зможуть перевести чек у готівку.

Афериста заарештували та відправили за грати. Він зізнався, що намалював чеки на своєму домашньому комп’ютері і роздрукував їх на принтері.

Нещодавно 5.UA розповідав про іншого підприємливого американця, який використав держдопомогу для потерпілих від COVID-19 і придбав нову автівку Lamborgini за 318 тисяч доларів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ