Собака вдає мертвого

Хитрий собака врятувався від левів, прикинувшись мертвим – відео

скріншот

У дикій природі трапляється багато дивовижного

Коли собака зустрічається зі зграєю левів, мало хто сумніватиметься у перемозі останніх. Але бувають випадки, коли перемагає не сила, а хитрість. Як у цьому випадку, коли африканський дикий собака прикинувся мертвим і врятувався від неминучої смерті.

Незвичне видовище зафіксував на відео німецький турист, який був на сафарі в одному з національних парків на півночі Ботсвани. Він розповів, що поїхав на екскурсію, бо йому пообіцяли, що він зможе побачити диких собак – його улюблених тварин.

У день зйомки туристи спостерігали за левами, які поїдали свою здобич. Раптом до них наблизилося двоє диких собак, які переслідували імпалу і так захопилися полюванням, що не помітили левів.

На одного із собак накинувся лев, іншому вдалося втекти. Кілька секунд туристи нічого не могли розгледіти і чули лише крики тварин. Вони подумали, що пес загинув, він лежав нерухомо. Та коли леви перестали звертати на нього увагу, собака раптом підірвався і втік.

Це відео було зняте ще у 2017 році, однак опублікували його лише зараз і за кілька днів воно набрало понад 300 тисяч переглядів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ