Закохані на фоні комети

Чоловік освідчився дівчині на фоні комети, яку видно раз на 6800 років

@tleach18 / Twitter

Фото у мережі зібрало понад 8 тисяч лайків

Пара закоханих заручилась під час появи на небі комети Neowise, яку можна побачити лише один раз на 6800 років. Про це пише Syracuse.

Джон Нікотера планував освідчитись своїй дівчині Еріці ще під час запланованої подорожі до Національного парку Кратер Лейк цього літа. Однак мандрівку довелось скасувати через спалах коронавірусу.

Тоді у хлопця виникла інша ідея. Нікотера, який схиблений на темі космосу, запросив дівчину подивитися на комету.

"Ми мали багато справ протягом тижня, тому це була єдина ніч, створена для нас, – розповідає Джон. – Саме тому мені було потрібне безхмарне небо і прихильність матінки-природи до мене".

Хлопець попросив друга-фотографа про допомогу, аби закарбувати цей момент назавжди.

Спочатку пара позувала для кількох знімків перед тим, як Нікотера дав сигнал другу про готовність робити пропозицію.

"Джон прошепотів мені, що збирається робити пропозицію просто зараз та запитав, чи не можу я зробити фото, – згадує приятель. – Результат вийшов трохи розмитим, що створювало автентичність моменту".

Після згоди дівчини Нікотера розмістив знімки на тлі зоряного неба та комети у своєму Twitter. Пост у мережі зібрав понад 8 тисяч лайків та репост астронавта Гаррета Райзмана.

Раніше 5.UA розповів, як олімпійський чемпіон освідчився свої колезі на очах у тисячі глядачів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ