Справжні стиляги

Тайванське подружжя стало зіркою Instagram, збираючи модні луки із забутих у пральні речей

wantshowasyoung / Instagram

Ця пара доводить, що навіть старий одяг може мати стильний вигляд

Онук 83-річного Чанг Ван-Джи та 84-річної Шо Шо-Ер із Тайваню створив акаунт в Instagram бабусі та дідусю, який усього за місяць зібрав понад 400 тисяч підписників. Про незвичайне подружжя пише BBC News

Подружжя володіє невеликою пральнею, якій уже 70 років. За цей тривалий час у приміщенні зібралось багато забутих речей, використання яким придумав онук пари Ріф Чанг. Хлопець фотографує дідуся і бабусю в забутому одязі, вигадуючи стильні луки, та поширює ці знімки в соцмережі.

"Я тільки хотів довести, що вік – не привід забувати про веселощі, а старий одяг може мати стильний вигляд", – розповідає Ріф Чанг.

На час створення сторінки в Instagram самі моделі навіть не розуміли, що це за соцмережа та що таке підписники. Вони були дуже здивовані, коли дізналися, скільки людей із різних куточків світу за ними стежать.

Раніше "Дивогляд 5.UA" розповідав про дівчину, яка набрала 1,3 мільйонів підписників в Instagram. Зірка мережі створює на власному тілі оптичні ілюзії, у які просто неможливо повірити.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ