Соцмережі

Всесвітня аудиторія соцмереж уперше перевищила 50% населення Землі – дослідження

dt.ua

Кожен день реєструється 1 млн нових користувачів – по 12 осіб за секунду

Всесвітня аудиторія соцмереж уперше перевищила половину населення Землі. Про це свідчать дані звіту Digital 2020 від We Are Social і Hootsuite, повідомляє "Ліга.Tech".

Згідно з даними, в липні 2020 року аудиторія соцмереж сягнула 3,96 млрд осіб, тобто 51% населення планети. Якщо ж враховувати тільки людей віком від 13 років – то соцмережами користуються 65% з них. За рік активна глобальна аудиторія зросла на 10,5%. Таким чином, кожен день реєструється 1 млн нових користувачів – по 12 осіб за секунду. В цілому інтернет-аудиторія зросла на 8,2% (+346 млн осіб), а унікальних користувачів мобільних телефонів стало більше на 2,4% (+121 млн осіб).

Проникнення і гендерний склад аудиторії соцмереж відрізняються залежно від регіону. В Північній Америці соцмережами користується 82% населення, старшого 13 років, у Центральній Африці – лише 12%. Жінки становлять 55% аудиторії в Північній Америці і тільки 25% – в Південній Азії.

В середньому на користувача припадає 8,8 акаунту на різних платформах, а проведений щодня в соцмережах час становить у середньому 2 години 22 хвилини. 40% аудиторії використовували соціальні медіа з робочою метою.

Facebook є найпопулярнішою платформою з 2,6 млрд користувачів на місяць. Далі – YouTube і WhatsApp із 2 млрд користувачів. Помітне зростання в останньому кварталі показали Instagram і LinkedIn – перший вперше перевищив поріг 1 млрд користувачів, а другий досяг позначки 700 млн. Twitter, за даними звіту, повернувся до показників січня – лише 326 млн активних користувачів.

Автори дослідження стверджують, що реальні цифри можуть бути трохи іншими. Наприклад, аналіз даних із декількох джерел засвідчив, що унікальна аудиторія YouTube набагато перевищує цифри Google, які дають уявлення про залогінених користувачів, а за даними SimilarWeb, Twitter відвідує вдвічі більше людей.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ