Бандани знову у моді

У моду знову повернулися бандани

style_honarmandan / Instagram

Цей аксесуар залишається трендом уже десятки років

Минулого літа всі модні журнали писали про те, що бандани, які були надзвичайно популярні у 2000-х і 2010-х, нарешті вийшли із моди і від них треба терміново відмовлятися.

Але минув рік – і все знову змінилося. Ще весною цей елемент одягу з'явився в майбутніх осінньо-зимових колекціях Gucci, Jacquemus, Marc Jacobs і Dior.

Однією з причин відновлення слави бандан є їх популярність серед відомих молодих TikTok-блогерів, таких як Чарлі Д'Амеліо, яка разом зі своїми подругами має понад 50 мільйонів підписників. У "нульових" вони цього тренду не застали, однак зараз оцінили аксесуар.

Зараз бандани також переживають справжній розквіт через пандемію коронавірусу – багато зірок використовують їх у якості захисної маски.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

Як зазначає Independent, у банданах-масках були помічені актори Крістен Стюарт, Марго Роббі, Джейн Фонда і Сара Джессіка Паркер, Кріс Пайн та інші.

Нещодавно Джонні Депп і його колишня дружина Ембер Херд обоє прийшли в банданах до суду, де розглядається справа про домашнє насильство у їхній сім'ї. Депп був одягнений у чорну бандану із білими візерунками, а Херд – у червону хустинку у білий горошок.

Медики зазначають, що, попри популярність бандан, вони менше ефективні, ніж медичні маски. Так, якщо людина чхне чи кашляне у масці, часточки з її слиною розповсюдяться на відстань 6,3 см, а в бандані – на 7,6 см.

Раніше "Дивогляд 5.UA" писав про ще один елемент одягу із минулого, який став справжнім трендом 2020 року.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ