Олександра Клітіна

У купальнику під мостом: скандальна ексчиновниця оголосила "боротьбу з політичними проститутами"

5 канал

Основним напрямком своєї діяльності Клітіна назвала "очищення від корупціонерів"

Звільнена після скандалу ексзаступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна оголосила про створення своєї політичної сили "Україна проти корупції", інформує "5 канал".

Зробила це чи то в купальнику, чи то у майці, і оприлюднила відеозвернення у Facebook. Клітіна впевнена, що жінки мають більше шансів здолати корупцію, утім вступати до партії просить і чоловіків також. Вона закликала боротися з "політичними проститутами".

Основним напрямком своєї діяльності Клітіна назвала очищення від корупціонерів. Каже, це буде лівоцентристська партія і опікуватиметься вона екологією. Згадала у зверненні і міністра інфраструктури Владислава Криклія. Каже, він не лише звільнив її, а й облив брудом так, що вона досі не отямилася.

Йдеться про торішній скандал, коли пранкер Джокер злив у мережу листування з Клітіною. Вона думала, що спілкується з представником Офісу президента. Серед іншого, заступниця міністра критикувала Криклія, натякала на корупцію у міністерстві. Криклій усі звинувачення відкинув і заявив, що проситиме звільнити Клітіну. Що згодом Кабмін і зробив.

"Я вирішила боротися за правду самотужки. Тому що на цих ідіотів у штанях точно надії нема. Я створюю свою партію "Україна проти корупції", щоб розібратися нарешті з цими "політичними проститутами". Вони думають, що якщо в них у штанях щось є, то цього достатньо для успіху і можна ображати жінок. Та жінки в 100 разів розумніші і чесніші за вас. Я хочу розібратися з усіма корупціонерами і "політичними проститутами". Усі охочі, приєднуйтесь до мене! Скажемо "Ні політичним проститутам", – заявила Олександра Клітіна, ексзаступниця міністра інфраструктури.

Нагадаємо, після звільнення Клітіна зазначала, на "своїй посаді заважала та чинила спротив непрозорим діям та корупції у Міністерстві інфраструктури та "Укрзалізниці".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ