Дог-рекордсмен

Собака розміром із коня: найвищий пес у світі встановив новий рекорд

Caters News Agency

Розміри тварини вражають

Німецький дог на прізвисько Фредді, який потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найвища собака у світі, встановив новий рекорд. Про це пише Daily Mail.

Фредді і його сестра Флер, яка народилася на кілька хвилин пізніше, стали найстарішими представниками своєї породи у світі. 17 травня їм виповнилося 8 років. Собаки живуть у графстві Норфолк в Англії.

Із приводу дня народження своїх улюбленців господиня собак Клер Стонеман влаштувала святкову вечірку. Вона розвісила по вітальні стрічки і повітряні кулі, замовила собачий торт, прикрашений кістками, і організувала фотосесію.

Зріст Фредді у холці становить 1,035 метра. Вищих від нього собак у світі не існує. Тепер він ще й найстаріший данський дог. Книга рекордів Гіннеса поки цього не підтвердила, однак господиня собак збирається подати заявку найближчим часом.

"Я намагаюся виводити їх на прогулянку з раннього ранку, щоб нас не атакували перехожі. Навколишні завжди дивуються їхніми розмірами, а деякі навіть лякаються. Кажуть, що я вигулюю по вулиці коня!" – зазначає Стонеман.

Вона розповіла, що вранці її вихованці їдять корм зі свіжою яловичиною, а вечорами – корм зі смаженою куркою. Також протягом дня британка балує їх різними ласощами. Таке харчування обходиться їй у 500 фунтів стерлінгів щомісяця. Господиня, у якої немає своїх дітей, каже, що Фредді і Флер стали її "дітками", і вона справді щаслива, що вони прожили так довго.

Нещодавно 5.UA розповідав про песика із притулку, який потрапив до Книги рекордів України як собака з найвищими вухами.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ