Чотирирічний вундеркінд

Чотирирічний хлопчик сам навчився писати трьома мовами

SWNS

У маленького вундеркінда рівень IQ 154

Чотирирічний Айзек Міллер, який проживає в англійському місті Чешант, графство Хартфордшир, став членом клубу Mensa, до якого приймають найрозумніших людей світу із найвищим рівнем IQ. Про це пише The Mirror.

У маленького вундеркінда рівень IQ 154. Ще у дворічному віці він самостійно навчився читати книжки. Зараз він вміє писати трьома мовами – англійською, грецькою і арабською, хоча у нього немає ні грецьких, ні арабських коренів.

Мама хлопчика, 32-річна Мішель Нельсон, сказала, що "він просто любить мову" і вже попросив книжки з російським алфавітом. Читати він навчився під час прогулянок, коли читав вивіски на магазинах чи різноманітні оголошення. У сертифікаті від Mensa вказано, що навички читання Айзека як у дитини віком семи років і десяти місяців, а математики – як у 6,5-річної дитини. Малюк може перерахувати всі планети по порядку, знає всі 50 американських штатів, вміє рахувати іспанською до десяти.

Хлопчик отримує дошкільну освіту і пройшов тест на перевірку розумових здібностей із психологом у сфері освіти, який описав Айзека як дитину з дуже високим загальним інтелектом і відповідними схоластичними досягненнями. Фахівець порадив пройти тест ще раз через 2-4 роки, щоб подивитися, як змінюється рівень IQ хлопчика.

Оскільки тести Mensa не можуть застосовуватися до дітей віком до 10 років, у таких випадках проводиться незалежне дослідження в якості первинного свідоцтва прийому в організацію. Mensa підтвердили результати тесту, і в квітні надіслали лист про те, що хлопчика прийнято в члени організації.

При цьому зазначається, що наймолодшому члену клубу, який коли-небудь був, на момент приєднання було всього два роки та чотири місяці.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ