Роботи-рокери з Німеччини

Роботи-рокери з Німеччини виступили на технофестивалі у Дніпрі

5 канал

У робо-рок-гурті барабанщик має 4 руки, а гітарист – 78 пальців

Співучі роботи. Німецький гурт роботів Compressorhead, що грає хеві-метал, тепер розважає відвідувачів техфестивалю у Дніпрі.

За музикантів і соліста – машини, створені зі старих запчастин. За допомогою електроніки вони рухаються, як рокери, і грають на справжніх інструментах. У робо-рок-гурті барабанщик має 4 руки, а гітарист – 78 пальців.

Гурт створили берлінські конструктори ще у 2013 році. Їх YouTube-канал набирає мільйонні перегляди. На дніпровський технофестиваль робо-гастролери приїхали хедлайнерами. Музикантів із залізяччя на сцені представив лідер гурту ВВ Олег Скрипка.

Розповів, що має освіту інженера-робототехніка, кілька років працював за спеціальністю, а заспівати з роботами – його мрія з дитинства.

"На мою думку, гурт такий популярний через те, що це перший в світі робо-рок. Нашою ідеєю було зробити роботів, які б грали, а люди відчували себе як на справжньому рок-концерті. І це працює! Це не просто машини, це різні характери та образи, кожен унікальний та яскравий", – зазначив конструктор Маркус Кольб.

"Вони грали 20 хвилин, ВВ може три години спокійно. Все одно, музиканти знають, як головою рухати, як стрибати на сцені. У них поки що гусениці. Вони не можуть стрибати і так бігати. На сцені вони прив'язані компресорними шлангами. Я зараз дам ідею хлопцям, щоб вони зробили робота, який грає на баяні. Це буле перший баяніст-робот в світі", – усміхнувся лідер гурту ВВ.

Як повідомляв 5.UA, у США вчені створили робота-змію, який зможе запобігти смерті від інсульту або аневризми.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ