Валіза для космічних туристів

У Німеччині спільно з NASA презентували валізу для космічних туристів – відео

прінт-скрін з відео

Валіза обладнана відеоекраном для зв'язку з друзями та сім'єю на Землі

Команда дизайнерів з Берліна уклала з NASA контракт на створення концепції валізи для майбутніх космічних туристів. Про це пише "Укрінформ".

"Нещодавно берлінська команда дизайнерів з Horizn Studios уклала з NASA контракт на створення концепції валізи для підкорювачів космосу", – йдеться у повідомленні.

Представлена валіза вийшла з вуглецевого волокна з графеновим покриттям, яка важить лише 900 грамів. Коли нею не користуються, вона може складатися так, що займатиме дуже мало місця.

Для умов невагомості валіза має електромагнітну опорну плиту: її можна прикріпити до підлоги або стіни й навіть зарядити телефон через індуктивне зарядне поле.

Також зазначається, що валіза обладнана відеоекраном для зв'язку з друзями та сім'єю на Землі.

Повідомляється, що цю валізу було розроблено у співпраці з 18-річною Аліссою Карсон, яка проходить тренування в Космічному агентстві США. Дівчина вже отримала дозвіл на вихід у космос і буде серед щасливців, які 2033 року вирушать колонізувати Марс.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що NASA хоче відправити місію до астероїда, що здатен зробити всіх землян мільярдерами.

Також дивіться фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ