Сарпер Думан грає з котами на піаніно

Чудова музика під акомпанемент мурчання: як піаніст із Туреччини рятує безпритульних котів – відео

Sarper Duman / Facebook

Наразі хлопець має вдома аж 19 котів

У столиці Туреччині Стамбулі живе піаніст Сарпер Думан, який дає притулок місцевим вуличним котам. Хлопець має вже 19 своїх пухнастиків і постійно шукає господарів для нових годованців. Вусані люблять Сарпера, адже той грає для них на синтезаторі й викладає відео з ними в соцмережі.

Відомо, що у 2016 році лишень у Стамбулі нарахували близько 150 тисяч бездомних котів. Сарпер Думан намагається популяризувати добру справу у своєму рідному місті. Аби показати масштаб проблеми, люди створили в Instagram посилання #catsofistanbul.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Sarper Duman (@sarperduman)

Піаніст забирає з вулиць будь-яких котів, навіть сліпих і без кінцівок. Він дбайливо доглядає їх до повного одужання і прилаштовує в люблячі сім'ї. Хлопець закликає всіх небайдужих також оберігати братів наших менших.

"Якщо ви хочете розпочати по-справжньому безкорисливий день, вам варто завести домашнього улюбленця, навіть якщо він не бачить або не має лапки. Такі тваринки також заслуговують, щоб їх любили", – каже Сарпер.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Sarper Duman (@sarperduman)

Музикант також поділився однією з історій про врятованого ним кота.

"Якось я вночі повертався додому і побачив кота. Я знайшов його в сміттєвому відрі, він сидів у закритому поліетиленовому пакеті. Його лапи були зламані. Хтось викинув його. Це було жорстоко. Коту зробили операцію, після чого його самопочуття покращилося і він полюбив життя. Він любить безумовно. Всі кажуть, що я роблю його щасливим, але насправді, коли я граю для нього на фортепіано, я відчуваю себе щасливішим, ніж він", – написав Сарпер Думан.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Sarper Duman (@sarperduman)

Інколи вечори у музикантів проходять затишно зі свічками.

Нагадаємо, нещодавно у Києві на Виноградарі з балкону випав кіт. Волонтери доправили його в клініку, але тварина не пережила операції. 

Також дивіться фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ