Показ білизни Ріанни

Шокуюче відвертий: показ колекції білизни Ріанни спричинив фурор на Тижні моди в Нью-Йорку – фото, відео

Savagexfenty/Instagram

Це була справжня ода жінкам. Різнім – із пишними формами; тоненькими, ніби підлітковими стегнами; вагітним та з великими грудьми

Під час Тижня моди в Нью-Йорку (NYFW) співачка та дизайнер-початківець Ріанна представила власну колекцію нижньої білизни Savage x Fenty. Такого шоу NYFW ще не бачив, пишуть місцеві ЗМІ.

Це був не просто модний показ, а справжня вистава із драматургією, різноплановими моделями та надзвичайними декораціями.

Показ білизни Ріанни
Показ білизни Ріанни
Фото: Savagexfenty/Instagram

Співачка, не відступаючи від власних поглядів, стала на захист ексклюзивності та різноманіття і продемонструвала на шоу жінок усіх рас і з абсолютно різними розмірами тіла.

"Показ прославляв жінку і дух сестринства, об'єднуючи прекрасні танцювальні вистави, символічну хореографію і театралізовану виставу", – повідомляє видання "НВ".

Серед моделей можна було побачити як відомих манекенниць – сестер Джиджі та Беллу Хадід, Джоан Смоллс, так і звичайних жінок із менш витонченими фігурами. Були на показі і вагітні моделі - таким чином постановники шоу проголосили, що тіла вагітних жінок прекрасні і також можуть бути сексуальними.

Зауважимо, коли Ріанна запускала бренд Savage x Fenty, вона одразу заявила: білизну розроблятимуть для будь-яких жінок. Саме цю різноплановість і продемонстрували під час цьогорічного показу колекції в Нью-Йорку.

Дивіться також фотогалерею: 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ