Втеча за межі реального: українці приголомшили журі популярного американського шоу – відео

YouTube / America\'s Got Talent

Одним із творців номера став Костянтин Томільченко, який робив постановку виступу Джамали на "Євробаченні"-2016

Українська команда з номером The Escape (Втеча) дістала одноголосне схвалення від журі 13-го сезону шоу America’s Got Talent (Америка має талант) та пройшла до наступного етапу конкурсу. Про це повідомляє "Новое время".

Журі конкурсу було приголомшено оригінальністю номера, актуальною тематикою та використанням новітніх технологій у виступі.

"Захопливо бачити речі, які ми насправді ніколи раніше не бачили. Це ніби мандрівка у майбутнє. Це було досконало", – додав продюсер шоу та член журі Саймон Ковелл.

За сюжетом, герой потрапляє у віртуальну реальність. Подорож спочатку здається веселою прогулянкою, але дуже скоро перетворюється на динамічну гонку на виживання. Над номером українців працювали команди Front Pictures, Red Rabbit Entertainment (хореограф Костянтин Томільченко і режисер Олександр Братковський) та компанія PROFI LTD.

Режисер-постановник Костянтин Томільченко розповів: "Цей номер виник як творчий експеримент, над яким ми почали працювати ще в квітні 2017 року. Нас зацікавила ідея, що буде, як ми створимо танець у 3D -просторі, де виконавці зможуть переміщуватися не тільки на сцені, а й над нею. Фактично вільно "літати" перед глядачами. Після кількох місяців експериментів ми зрозуміли, що це не тільки можливо, а й по-справжньому захопливо".

Втіленням візуальної частини виступу займалася українська студія Front Pictures. Її керівник Юрій Костенко розповів: "Наша студія створила віртуальний світ навколо героя за допомогою голографічної відеопроекції. Ми прагнули досягти враження, коли на сцені стирається межа між реальним та віртуальним. І судячи з реакції публіки та журі, нам це вдалося".

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ