РАЦС Київ

Ларс, Ієн та Фріда: У Мін’юсті розповіли, як українці змінюють імена на екзотичні

Wedding.ua

Останнім часом українці виявляють бажання змінити не лише прізвище, а навіть ім’я. До того ж, обирать екзотичні варіанти

Про це повідомляє управління юстиції Києва на сторінці у Facebook

"Як почати життя "із чистої сторінки"? Звичайно, можна змінити роботу, переїхати до іншого міста або змінити колір волосся, але багато хто вдається до більш радикальних методів - зміни імені. Адже сьогодні за бажанням можна змінити не тільки прізвище, а й навіть ім’я. Так, протягом минулого 2017 року у РАЦСах Києва було складено 1 554 актових записи про зміну імені, у 2016 році їх було не менше - 1 591 змін імені", - констатують у відомстві.

Там також поділилися найцікавішими  прикладами:

"Так, Віталій, Вадим, Богдан, Денис, В’ячеслав, Роман, Микита, Олександр, Олексій, Ростислав, Анатолій, Василь, Станіслав стали: Ієн, Вадя Ротор, Йєхонатан, Хасан, Вацлав, Ларс, Сорін, Іскандер, Томас, Роні, Альтаір, Ласло, Аарон", - зазначили в управлінні юстиції.

Жіночі імена також подекуди змінюють на незвичайні. До прикладу, Ольга, Наталія, Оксана, Лариса, Марія, Євгенія, Юліанна, Юлія, Лілія, Лідія, Людмила, Ірина, Катерина стали: Софіко, Тайлер, Оона, Нервенде, Майрам, Орнелла, Юнона, Петра, Нілуфер, Фріда, Лялія, Ейна, а дві дівчини обрали собі нове імя - Ріна.

При цьому ще сім років тому у Києві з’явився власний Джеймс Бонд. "Однак, мабуть не витримавши роботи агентом секретної служби, у 2017 році він повернув собі власне прізвище та ім’я", - жартують представники органів РАЦСу.

Вони ж додають: "За статистичними даними, зміну імен з традиційних на екзотичні проводили кияни 1970-х та 1990-х років народження. При чому, киян 1980-х років народження серед них майже немає".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ