"Селфічино", кава-селфі

"Селфічино": у Лондоні за 4 хвилини готують незвичний вид кави

5 канал

Спробувати свій портрет на смак пропонують відвідувачам одного з лондонських кафе. Тут його створюють із кавової пінки за зразком цифрової світлини

До меню лондонського кафе The Tea Terrace входять вишукані страви і напої англійської кухні. Утім, своїх відвідувачів заклад тішить не лише традиційною колекцією смаків чаю. Тут гостей дивують портретами у чашках і пропонують поласувати своїм селфі-зображенням. Його кавова машина малює на пухнастій пінці. Незвичайний напій власники кафе охрестили "селфічино".

"Насправді, я не розумію, як працює ця машина, і не можу уявити, що моє обличчя може опинитися на пінці. Однак це дуже цікаво! Я дізнався про напій через Facebook, коли переглядав відео. Тоді й вирішив просто прийти сюди з подругою і спробувати самому. Досі я не бачив жодного кафе, де готували б "селфічино", тож це справді вражає!" – ділиться враженнями турист Сафіра Сафарі.

Процес приготування напою зовсім не складний і триває лише 4 хвилини. Клієнтам потрібно зробити фотопортрет, надіслати світлину бармену через спеціальний додаток та обрати напій: капучино або ж гарячий шоколад.

Після цього фотографія завантажується до кавової машини, сканується та відтворюється на поверхні пінки за допомогою харчових барвників.

"Зазвичай відвідувачі приходять сюди вже зі світлинами, які зробили заздалегідь. Але фотографії можна зробити і тут, у кафе. Тоді їх надсилають на наш телефонний номер через додаток, а ми друкуємо зображення на принтері. Опісля високоякісно скопійовану світлину машина наносить на поверхню пінки капучино або ж шоколаду", – пояснює власник кафе Ехаб Шулі.

Ціна на селфічино дещо вища, аніж на звичайні кавові напої у закладі. Чашка ароматного капучино чи гарячого шоколаду із селфі коштує близько $7,5. Утім, відвідувачі грошей не шкодують і кажуть: неординарний напій припав їм до душі.

Поділитися своїм смачним портретом з пінки у соцмережах можна, виставивши фотографію власного напою з хештегом #Selfeccino. Власники кафе розповідають: лише за кілька днів з початку приготування селфічино продали понад 400 напоїв з портретами.

Христина Катарина, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ