Знімок з передових позицій ЗСУ на Донбасі потрапив до рейтингу кращих фото за 2017 рік видання The Guardian

theguardian.com

Як відомо, на передовій існує багато імпровізованих тренажерних залів

Видання Guardian оприлюднило свій рейтинг "Кращі фотографії 2017 року", до якого увійшла робота українського фотожурналіста Сергія Ваганова, зроблена на позиції українських військ на Донбасі. Рейтинг оприлюднений на сайті The Guardian.

"16 жовтня я зробив це фото на позиції, де розміщувалися ЗСУ. Це офіцер виконує вправи з використанням 120-міліметрового снаряду; на передовій існує багато таких імпровізованих тренажерних залів", – розповів фотожурналіст про історію створення знімка.

Видання також розповідає про самого Ваганова. До початку війни він жив у Донецьку, але після того як проросійські терористи затримали його і схиляли до роботи на місцевому каналі, він перебрався до Маріуполя.

Журналіст розповідає: "Майже кожен тиждень я їду на передову. Я працював у місцевій газеті в Донецьку – ніколи не думав, щоб стану військовим фотографом".

До рейтингу увійшли 25 знімків, зроблені в різних куточках світу. Всі фото супроводжуються історією створення знімка від його автора.

Як повідомляв 5.UA, вчора, 28 грудня 2017 року, військове ТБ показало, як проходив обмін заручників у Горлівці. Також вчора Президент України Петро Порошенко розпорядився негайно відновити переговори щодо повернення українських заручників з РФ та ОРДЛО. Напередодні анонсувалося, що новий обмін може відбутися за формулою "74 на 29".

Нагадаємо, 27 грудня 2017 року з нагоди новорічних і різдвяних свят відбувся обмін утримуваними особами, який назвали наймасштабнішим. Переговори щодо Донбасу провели на засіданні Тристоронньої контактної групи. В результаті обміну на Донбасі звільнено 73 українських заручники, утримуваних проти їхньої волі на непідконтрольних уряду територіях Донбасу. Своєю чергою, як поінформувала представник України у підгрупі, українська сторона передала 233 особи шляхом помилування і звільнення їх з-під варти.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ