Сенцов, Кольченко
Сенцов, Кольченко joinfo.ua

"Пишаються, що вони українці": Порошенко доручив негайно відновити переговори з РФ щодо повернення політв’язнів

Порошенко нагадав, що в російських тюрмах наразі перебуває багато незаконно ув'язнених українців

Президент України Петро Порошенко дав доручення відновити переговори з РФ щодо звільнення українських політв'язнів з російських тюрем, а також заручників, які перебувають на окупованій території. Про це він заявив, виступаючи на відкритті нового відділення невідкладної медичної допомоги на Одещині, повідомляє "Укрінформ".

"Я дав доручення негайно відновити переговори з Російською Федерацією щодо повернення тих, хто в Росії, і повернення тих, хто перебуває в заручниках на окупованій території", – наголосив Порошенко.

Порошенко нагадав, що в російських тюрмах наразі перебуває багато незаконно ув’язнених українців, та закликав РФ забрати з України своїх громадян і повернути нам наших.

"Нам поверніть нашого Сенцова, всесвітньовідомого кінорежисера, нашого журналіста Сущенка, який працював у Парижі і був заарештований у Москві, нашого Кольченка і багато-багато інших, які безневинно зараз знаходяться у в'язницях Російської Федерації лише за те, що вони носять український паспорт і відмовляються його віддати і пишаються тим, що вони є українцями", – наголосив Порошенко.

Він запевнив, що Україна не зрадить і не забуде своїх громадян, які перебувають у російській неволі. 

Як повідомляв 5.UA, 27 грудня 2017 року, з нагоди новорічних і різдвяних свят відбувся обмін утримуваними особами, який назвали наймасштабнішим. Переговори щодо Донбасу провели на засіданні Тристоронньої контактної групи. В результаті обміну на Донбасі звільнено 73 українських заручники, утримуваних проти їхньої волі на непідконтрольних уряду територіях Донбасу. Своєю чергою, як поінформувала представник України у підгрупі, українська сторона передала 233 особи шляхом помилування і звільнення їх з-під варти.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Вдома: Як зустрічали звільнених з ОРДЛО заручників у "Борисполі" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Виступ Президента України Петра Порошенка в Одеській області – відео
Наступний матеріал
Брифінг щодо стану здоров’я звільнених з ОРДЛО українських військовослужбовців – відео
Loading...