У МЗС України на роботу взяли кота Амбассадора – які матиме обов’язки

Twitter / Oleksii Makeiev

Кіт уже отримав власний Twitter-акаунт

У Міністерстві закордонних справ відтепер житиме кіт на ім'я Амбассадор. Про це в Twitter повідомив директор політичного департаменту МЗС Олексій Макеєв.

"Щойно призначено нового посла і він уже на посту. Знайомтеся – Амбассадор. Він буде представляти українськокотячі інтереси на міжнародній арені, захищати від русощурів та сприяти виходу українського молока на світові ринки. Бєз-воз-мєз-дно!" – написав Макеєв і додав світлину з котом.

Кіт на прізвисько Амбасадор, який оселився в Міністерстві закордонних справ України, отримав власний Twitter-акаунт. Обліковий запис кота у соцмережі з’явився у вівторок, 26 грудня 2017 року і там вже є перший запис.

"Конкурс пройшов, призначення підписано! Добре, що держсекретарем працює Заяць - ми з ним однієї крові, порозумілися швидко. Тож маю перепустку і доступ до підвалу і даху. Приступаю!" – йдеться у повідомленні.

Додамо, що нещодавно в МЗС Франції взяли "на роботу" двох кішок, в обов'язки яких входить полювання на гризунів. В уряді Британії також існує традиція працевлаштування котів. Екс-прем'єр Британії Девід Кемерон поселив в офісі кота Ларрі. У квітні минулого року МЗС Британії взяло на роботу бездомного кота Палмерстоуна, а Мінфін "призначив" головним мишоловом кота Гледстоуна.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ