"Насолоджуйтесь" – журналісти "5 каналу" показали вражаючий політ Ан-132 на Dubai airshow-2017

zik.ua

Українських пілотів Ан-132 журналістка назвала найкращими

Журналістка "5 каналу" Ольга Калиновська показала вражаючий політ Ан-132 на Dubai airshow-2017. Відео з АОЕ вона опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

"Друзі! Насолоджуйтеся і перепощуйте! Ще неймовірніший політ Ан-132 на третій день Dubai airshow! Наші "антонівські" пілоти – Богдан Загорулько та Андрій Горін – таки неперевершені. Вони - найкращі", – написала Калиновська.

Відомо, що найновіший Ан-132 створений спільно із саудитами. Йому ще й року немає від дня викотки, а він активно подорожує за тисячі кілометрів від дому. Після Парижа та Саудівської Аравії Ан-132 прилетів до Дубая. Два роки тому – на аналогічній виставці – його демонстрували у вигляді моделі. 

Цей розфарбований у кольори країни-партнера Ан-132 літає на виставці всі три бізнес-дні. У першому польоті пілоти літака традиціям не зрадили – як і під Парижем здивували глядачів та потішили спеціалістів неймовірною посадкою. Цього разу обрали круте гліссе, або захід на посадку, по-афганськи.

Богдан Загорулько, командир екіпажу Ан-132, пілот ДП "Антонов", каже: "Ми просто демонструємо можливості літака, його запаси, керованості, стійкості, тому ми таку посадку робимо. Машина легка в управлінні, слухняна, відгукується на всі наші побажання".

Фото: Facebook / Olga Kalinovska

ПРОКОМЕНТУЙТЕ