Смажені Трамп та Меркель: поляк створює кольорові млинці у вигляді портретів відомих людей

5 канал

На приготування одного млинця Бундира витрачає близько півтори години

Кольорові млинці у вигляді портретів відомих людей створює поляк Яцек Бундира, передає "5 канал". Митець частує друзів їстівними зображеннями Дональда Трампа, Ангели Меркель та Барака Обами.

Забарвлення млинцям надає за допомогою харчових барвників. Експериментує також і з петрушкою, шпинатом, какао-порошком і буряковим соком. На приготування одного млинця поляк витрачає близько півтори години – адже для кожного етапу необхідна інша консистенція тіста. Особливими шанувальниками креативних млинців стали дітлахи. Кажуть, що їсти портрети своїх улюблених акторів та співаків – надзвичайно весело і смачно.

"Я дуже люблю куховарити та експериментувати з їжею. Увесь час намагаюся винайти нові смаки і приготувати креативні страви. Кухня – моя пристрасть і місце, де я насолоджуюся творчим процесом. Приготування млинців приносить неймовірне задоволення і мені, і моїм друзям. Я не прагну створити 100% копію портрета. Досить, щоб страва лише нагадувала обличчя людини. Тому я всіляко граюся з тінями", – розповідає сам кулінар.

Дивіться також фотогалерею:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ