Герой Мексики: Лабрадор Фріда, що рятує людей з-під завалів після землетрусу, прославилася на весь світ

Фото з соцмереж

Рятівниця носить захисні окуляри, пояс кольору хакі та дві пари спеціальних чобітків

Собака, який знаходив людей під завалами після землетрусу в Мехіко, прославився на весь світ. Про таке повідомляє "5 канал" з посиланням на Reuters.

Семирічний лабрадор-ретривер на ім'я Фріда працює у військово-морських силах Мексики. За свою кар'єру вона знайшла під уламками понад 50 людей – 12 живих людей і щонайменше 40 померлих. Це більше, ніж будь-які інші рятівні собаки у Мексиці.

Фріда розпочала роботу в зоні природного лиха ще два тижні тому. Рятівниця носить захисні окуляри, пояс кольору хакі та дві пари спеціальних чобітків. Місцеві мешканці впізнають її й дякують за допомогу. Роботу Фріди відзначив і президент Мексики. Шукати людей під завалами допомагають також кінологічні підрозділи США та Чилі.

Ізраель Арауз, господар Фріди, говорить: "Фріда першою допомогла шукати постраждалих під завалами школи. Ми працюємо тут ще з вівторка. Коли потрібна допомога Фріди – вона завжди поруч"

Відомо, що Фріда уже допомагала шукати людей після минулорічного землетрусу у Еквадорі, після зсуву у Гватемалі в 2015 році та вибуху газу в Мехіко в 2013 році.

Як повідомляв 5.UA, 19 вересня 2017 року в Мексиці стався землетрус магнітудою 7,1. За останніми даними, його жертвами стали 295 осіб. Додамо, що вчора, 23 вересня 2017 року у Мексиці сталися ще два потужні землетруси

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ