На городі у селі в Київській області оселилась ігуана

"Динозавр" весь урожай з'їв і грядки потоптав: на городі під Києвом оселилась ігуана

facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup

Тварина втекла з дому місяць тому, власники шукали її по всьому селу, але не могли знайти

В Команду порятунку тварин звернулася жінка із заявою про те, що у неї по городу "вже кілька тижнів ходить динозавр і їсть кабачки. Вже весь урожай кабачків з'їв і грядки потоптав". Про це у понеділок, 7 серпня, йдеться на сторінці Kyiv Animal Rescue Group в Facebook.

"Незважаючи на дивакуватість заяви, жінка досить детально описала зовнішність динозавра і його розміри", – зазначається на сторінці волонтерської організації.

У повідомленні також зазначено, що команда виїхала на місце події, в село Крушинка Київської області, де на кущі біля приватного будинку виявили велику ігуану.

"Ігуана, мабуть, втекла у когось досить давно, оскільки незважаючи на істотні розміри (більше метра в довжину), опору вона не чинила і була дуже виснажена і зневоднена. Ігуана госпіталізована в ветклініку Київського зоопарку, де її лікуванням займуться фахівці-герпетологи", – зазначено у повідомленні.

Згодом стало відомо, що знайденій тварині близько десяти років, це самець. Про це повідомляє видання "Сегодня" з посиланням на директора Київського зоопарку Кирила Трантіна.

"Тварині близько десяти років. Це – самець. Його стан середній, тварина сильно виснажена. Робимо їй підшкірні ін'єкції, щоб стабілізувати стан організму", – повідомив Кирило Трантін та зазначив, що згодом 
 з'явилися власники тварини і висловили бажання забрати її додому. Вони проживають у тому ж селі (Крушинка, – ред.) і кажуть, що ігуана втекла з дому місяць тому, вони її шукали по селу, але не могли знайти. Тепер завдяки розголосу у соціальних мережах тварина знайшлася".

У виданні також зазначили, що директор особисто передав ігуану в руки власника. В мережі також опублікували відео з твариною.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ