Сережки "Апполон і Артеміда"

Найдорожчі сережки в історії продали на аукціоні за понад $57 млн

sothebys.com

Сережки ідентичні за формою, однак відрізняються кольором. "Аполлон" – прикраса із блакитним алмазом у 14,54 карат, "Артеміда" – із рожевим каменем у 16 карат

На швейцарському аукціоні Sotheby's за рекордну суму $57,5 млн були продані дві найдорожчі сережки в історії. Про це повідомляє Бі-Бі-Сі.

Пара прикрас отримала назву "Апполон і Артеміда". За попередньою оцінкою, вартість сережок становила від $50 млн до $70 млн. Хоча прикраси були виставлені на торги окремими лотами, їх придбав один покупець з Азії – він побажав залишитися невідомим.

Алмази, з яких потім були зроблені діамантові прикраси, видобули в Південно-Африканській Республіці. Сережки ідентичні за формою, однак відрізняються кольором. "Аполлон" – прикраса із блакитним алмазом у 14,54 карат, "Артеміда" – із рожевим каменем у 16 карат. Кольорові діаманти такої якості унікальні, проте блакитне забарвлення зустрічається зустрічається значно рідше. Тому і ціна відрізнялась: "Артеміда" була продана за $15 млн, а "Аполлон" – за $42,5 млн.

Як повідомляв 5.UA, у Великій Британії на аукціоні за $232 тис. продали шубу бортпровідниці "Титаніка".

Дивіться також фотогалерею на тему:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ